אטופיק דרמטיטיס בתינוקות

מענה מקיף ויסודי עבור אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות

אם אתם מחפשים מענה מקיף, יסודי והוליסטי עבור אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות כדאי שתכירו אותנו באטופיק קום. אנו מרכז מקצועי המתמחה במחלות עור כרוניות ואלרגיות, תוך התמקדות בגורמים חיצוניים מהסביבה היוצרים גירויים. במרכז שלנו ניתן לקבל טיפול משלים באמצעות מוצרים טבעיים, הדרכות וליווי, המעצים ומשלים את ההתערבות הקונבנציונאליות והאלטרנטיבית.

הטיפול המוצע עבור אטופיק דרמטיטיס בתינוקות במרכז אטופיק קום מבוסס על העקרונות הרפואיים המנחים להתמודדות עם המחלה, על מחקרים רפואיים, על ניתוח נתונים של למעלה מאלפיים מטופלים מהארץ, וכמובן על אנשי צוות מקצועיים ובעל ניסיון רב ומומחיות בתחום. כך לדוגמא, בתור היועץ הרפואי של המרכז משמש ד"ר אביקם הראל, שהינו מומחה לרפואת ילדים ורפואת עור, אשר שימש בעבר בתור מנהל מחלקת עור ילדים באיכילוב, וכיום מנהל את המרכז הרב תחומי לרפואת עור ילדים.

 

מענה ייחודי בתחום ובישראל

אנו מציעים עבור אטופיק דרמטיטיס תינוקות מענה ייחודי הספק נגישות גבוהה לידע ולהמלצות, וזאת בדגש על גורמים חיצוניים בסביבת התינוק המשפיעים על עורו, לרבות מוצרים וחומרים המקיפים אותו בבית ומשפיעים על בריאות העור שלו ומכאן על איכות החיים שלו ושל הוריו. לשם כך פותח במרכז פרוטוקול טיפול המתחלק לשלושה חלקים: זיהוי הגורמים המגרים, פרוטוקול לעת התפרצות, ופרוטוקול לשגרה. הקו המנחה של המתודולוגיה שלנו הינו "מהעור החוצה", ומבוססת על חמישה מעגלים המתחילים בעור התינוק ועוברים בהדרגה לסביבתו החיצונית.

הטיפול מתחיל באבחון על ידי רופא מומחה ולאחר מכן ממשיך לאבחון אישי וספציפי של הגורמים המגרים, עם בניית תוכנית טיפול אישית המשלימה את הטיפולים הרפואיים. בנוסף, אנו מספקים הדרכה המבוססת בין היתר על שיחות הדרכה טלפוניות, תהליכי בירור של גורמים מגרים, והדרכה הניתנת גם בבית שלכם. כמו כן, אנו פועלים בכל עת להנגשת ידע מקצועי באמצעות סרטוני הדרכה ומדריכי טיפול באתר האינטרנט שלנו, קבוצה לומדת הפועלת דרך קבוצת פייסבוק סגורה, וכן מענה לשאלות בניתן להעלות באתר.

מעבר לכך, אנו מעמידים לרשותכם שלל פתרונות ומוצרים דרך חנות האינטרנט שבאתר. מרכז אטופיק קום פועל בשיתוף פעולה עם חברה אחות בתחום הטכנולוגיה בשםSKIN T המתמחה במוצרים להתמודדות עם מחלות עור כרוניות. בין היתר, בחנות ניתן למצוא מוצרים כגון קרם לחות, שמפו, שמן לתינוק, סבונים, בגדים רפואיים (Medical Base Layer) ועוד – הכל כמובן בדגש על מוצרים טבעיים ואיכותיים, המתאימים לסובלים מאטופיק דרמטיטיס וכן ממחלות עור אחרות.

למידע נוסף על עור אטופי תינוק ועל שירותי המרכז, לקביעת פגישת אבחון ולהתאמה של תהליך טיפולי אישי, הנכם מוזמנים לפנות אל אטופיק קום דרך האתר או בטלפון 04-6651333.

שתפו פוסט:

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לכתבות נוספות:

גירודים בגוף עקב סרטן

גרד אצל חולי סרטן במשך טיפולי הסרטן, ייתכן ותבחינו בשינויים בעור. שינויים אלו תלויים בסוג הטיפול שאתם מקבלים ובמינון.  כמה מהשינויים הנפוצים במהלך טיפולי הקרנות

לקריאת הכתבה >

השאר/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם