אטופיק דרמטיטיס ילדים

מוצרים חיוניים עבור אטופיק דרמטיטיס אצל ילדים

בין אם מדובר ברפואה מערבית או משלימה, העיקרון המנחה את הטיפול באסטמה של העור אצל ילדים מורכב מזיהוי והקטנת החשיפה לגורמים המגרים את המערכת החיסונית לפעילות יתר ושימוש בתכשירים שונים המקלים על התסמינים. יחד עם זאת, ישנם כמובן הבדלים בין תכשירים כמו תרופות המבוססות על סטרואידים שמיועדות להקלת התסמינים על ידי דיכוי המערכת החיסונית, ובין תכשירים טבעיים המיועדים להקלה וגם לייצוב מאזן חיידקי העור, לריפוי והחלמה, לחיזוק ההגנה וכדומה. בנוסף, הגורם המשמעותי ביותר הוא התייחסות לכל סביבת הבית של הילד וארגונה מחדש, עם הקטנה של גורמי החשיפה השונים במעגלים הולכים ומתרחבים.

דוגמאות למוצרים חיוניים

ישנם לא מעט תכשירים ומוצרים עבור אטופיק דרמטיטיס ילדים, ובהם בגדי תחבושות (Medical Base Layer), קרם לחות, סבון ושמפו, מנטרלי אלרגנים, מטהרי אוויר, ועוד. לפניכם שתי דוגמאות למוצרים חיוניים בתחום:

  • בגד תחבושת – בגדי התחבושת המשמשים בתור מגני גירוד מגיעים בשלל גדלים וסגנונות. אנו מציעים בין היתר את סדרת מוצרי SKINNIES UK שאותה פיתחו במיוחד עבור אנשים הסובלים ממחלות כרוניות של העור. מדובר במוצרים העשויים ממאה אחוזים ויסקוזה רפואית אורגנית, המשמשים כשכבת בסיס להגנה ומעליה אפשר ללבוש ביגוד רגיל. לביגוד איכותי זה המעצים את הטיפול התרופתי יש כמה תכונות מיוחדת, כגון נידוף אקטיבי של חום וזיעה מהעור, ללא ספיגה של משחות וקרמים, צמצם גירודים, ללא כימיקלים מגרים ובלא חיכוך עם העור. מדובר במוצרים העומדים בתקנים בינלאומיים עבור חומרים בלתי מזיקים לבריאות במוצרי טקסטיל.
  • מצעים מאה אחוז כותנה רפואית אורגנית – מדובר במגני מזרן, ציפות, סדינים וציפיות לכריות. לדוגמא, הסדינים שאנו מציעים מיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת המאפשרת מתיחה על גבי מזרנים, דבר המשיג צפיפות שלא מאפשרת מעבר של קרדית האבק. בתהליך הייצור לא משתמש בכימיקלים לצורך צביעה או אשפרה, והם מיועדים לסובלים ממגוון בעיות ומחלות עור – כולל אטופיק דרמטיטיס אצל ילדים. סדינים אלו נסרגו במטרה למנוע חיכוך עם העור ולשפר את פינוי החום ממנו. הם ניתנים לכביסה עם נוזל כביסה ייעודי לתינוקות, כמו תינוקלין, שאליו מוסיפים תוסף כביסה ייעודי לנטרול אלרגנים.

 

אלו היו רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות של מוצרים המעניקים עבור אטופיק דרמטיטיס ילדים. למידע נוסף על המוצרים והתכשירים והשימוש בהם, לקביעת אבחון ולהתאמה של תוכנית טיפול, הנכם מוזמנים לפנות אל אטופיק קום דרך האתר או בטלפון 04-6651333.

 

שתפו פוסט:

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לכתבות נוספות:

גירודים בגוף עקב סרטן

גרד אצל חולי סרטן במשך טיפולי הסרטן, ייתכן ותבחינו בשינויים בעור. שינויים אלו תלויים בסוג הטיפול שאתם מקבלים ובמינון.  כמה מהשינויים הנפוצים במהלך טיפולי הקרנות

לקריאת הכתבה >

השאר/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם