שאלות ותשובות בנושא ביגוד רפואי

הביגוד הרפואי של SKINNIES UK פותח במיוחד להתמודדות יעילה עם מחלות עור כמו אטופיק דרמטיטיס, עור רגיש, אלרגיות ו – EB . 

פותחו סיבים מיוחדים ואריגה מיוחדת על מנת לתת מענה לצרכים הרפואיים. חומרי הגלם הם : סיב ויסקוזה טבעית ומשי. האריגה ייחודית גורמת לבגד להתרחב בזמן תנועה ולא לייצר חיכוך עם העור. הביגוד הרפואי נארג ללא תפרים

אכן, מידות הביגוד הרפואי של SKINNIES  עוצבו בהתאם לתקן האנגלי לביגוד רפואי. אפשרות אחת היא ע"י מדידה מצורפת טבלת מדידה . האפשרות השנייה היא במידה וגיל הילד מתקרב  ל"קצה טווח המידה" פשוט לבחור מידה אחת גדולה יותר. הביגוד הרפואי של SKINNIES גמיש מאוד ומתרחב.

אכן , ביגוד רפואי SKINNIES הוא למעשה בגד תחבושת, פותח ותוכנן על מנת לבודד את העור מהסביבה החיצונית , לנדף זעה וחום ביעילות רבה ולמנוע חיכוך בין הבגד לעור. המוצר תוכנן ל- 50 מחזורי כביסה, התקן הבריטי מגדיר 20 מחזורי כביסה. הסיבה העיקרית ל"הרס" היא הרכב הכימיקלים של הקרמים/ משחות..

חבישה יבשה הנה טכניקה להגנת העור באמצעות ביגוד/ תחבושת רפואית. יעיל מאוד לשימוש כהגנה בפני חדירת אלרגנים לעור, בנוסף מנדף חום , מונע חיכוך בין הבגד לגוף ומאפשר לקרם/ משחה להיות אפקטיבים יותר. ניתן להשתמש בביגוד הרפואי גם כ"בגדים תחתונים" וגם כ "פיג'מה".

חבישה רטובה הנה טכניקה יעילה מאוד לשיקום העור, באמצעותה האפקטיביות של הקרם / משחה גדולים מאוד. לאחר מקלחת ומריחת קרם/ משחה , מרטיבים וסוחטים את הבגד ומלבישים כאשר הוא לח. מעל מלבישים שכבה נוספת יבשה. אל דאגה התחושה נעימה מאוד (לא חם ולא קר).

מדובר בבגד תחבושת רגיש שצריך להכיר וללמוד את דרכי השימוש בו.

הפתרון הוא במידה מתאימה יותר ו/או מיומנות שמתפתחת.

במקרים מסוימים, אמהות מתקשות בהלבשה ומופעל כח גדול מידי.

הביגוד הרפואי של SKINNIES בשילוב עם ה קרם/ משחה "מהווים מעין שכבת עור " נוספת המגנה על העור ממגע עם אלרגנים ומפנה חום וזיעה מהגוף במהירות (חום וזיעה מדליקים את האטופיק).

ככל שנלבש את הביגוד יותר נגן על העור יותר , בדיוק כמו השימוש בקרם/ משחה – העור צריך להיות מרוח כל הזמן (קרם מידי כשעה/ משחה בכל 3-5 שעות).

ככל שחלק גדול יותר של הגוף יהיה "חבוש עם SKINNISE " ההגנה והמניעה יהיו גדולים יותר, גם בדוגמא הזו הקבלה מדוייקת לשימוש בקרם / משחה (כל העור צריך להיות מרוח ולא רק האזורים "המודלקים" ).

ביגוד SKINNISE ארוך – מומלץ לשימוש כפיג'מה ו/או לבישה כאשר נמצאים בבית ו/או מתחת לביגוד רגיל.

ביגוד SKINNIES קצר הלבשה תחתונה – מומלץ לשימוש כפיג'מה ו/או לבישה כאשר נמצאים בבית ו/או מתחת לביגוד רגיל.

מיכיוון והחום והזיעה מפונים מהגוף,  גם כאשר לובשים ביגוד רגיל מעל התחושה נעימה.

שתפו פוסט:

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לכתבות נוספות:

גירודים בגוף עקב סרטן

גרד אצל חולי סרטן במשך טיפולי הסרטן, ייתכן ותבחינו בשינויים בעור. שינויים אלו תלויים בסוג הטיפול שאתם מקבלים ובמינון.  כמה מהשינויים הנפוצים במהלך טיפולי הקרנות

לקריאת הכתבה >

השאר/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם