הרופאים המומלצים של אטופיק קומ

לעיתים קרובות אנחנו נשאלים למי כדאי לפנות, מי הרופא המומלץ, על מי לסמוך? 

לפני שבוחרים רופא חשוב לדעת כי אטופיק דרמטיטיס הינה מחלה כרונית ודינאמית המשלבת תקופות של התקפים ותקופות של הפוגה ולכן הטיפול במחלה הוא קבוע ושוטף גם בתקופות של הפוגה, כשהמטרה לייצר מרווחים ארוכים בין ההתקפים ולהחליש את עוצמתם.

הטיפול באטופיק משלב טיפול בהיבט הקליני של העור וטיפול בצמצום מגע של העור עם מעוררי גירוי חיצוניים. השילוב של המלצות הרופא ותגבור בטיפול  משלים מהעור החוצה הוא שמאפשר לעור להגיע  למצב של שיקום והחלמה.

בחירת רופא מתאים היא החלטה חשובה מאין כמוה בטיפול באטופיק דרמטיטיס. קיימות שתי סיבות עקריות לאי הצלחת הטיפול במחלה. הראשונה היא אבחנה שגויה והתוויה רפואית לא מתאימה. והשנייה, הנפוצה בהרבה, היא חוסר משמעת של המטופל, שאינו מתמיד עם המלצות הרפואיות לאורך זמן. ההתמדה בטיפול הרפואי גם בתקופות של הפוגה, כמו גם הטיפול בסביבת העור הינם מרכיב חשוב לשיפור והקלה בתסמינים. 

בכדי להקל עליכם את בחירת הרופא הכנו לכם כאן רשימה של הרופאים המומלצים שלנו: 

ד"ר אביקם הראל

ד"ר אביקם הראל הוא רופא מומחה לרפואת ילדים ורפואת עור ומין, עם מעל 35 שנות ניסיון. הוא נחשב אחד המומחים המובילים בישראל לרפואת עור ורפואת ילדים . לד"ר הראל  שנות ניסיון רבות בטיפול בבעיות עור וביניהן טיפול באטופיק דרמטיטיס הרי היא אסטמה של העור.

ד"ר אביקם הראל יזם את הקמת  "היחידה לרפואת עור ילדים" בבית החולים "דנה דואק" בתל אביב וניהל אותה עד יציאתו לגימלאות. לאחר פרישתו, בתום עשרות שנות פעילות, הקים ד"ר הראל מרכז רפואי ייחודי המתמחה בטיפול במחלות עור וברפואה אסתטית לילדים ולמתבגרים.

המרכז הרפואי הממוקם ברמת החייל בתל אביב מתמחה במגוון מחלות עור בילדים בינהן: אטופיק דרמטיטיס, סוגים שונים של יבלות, אקנה בשלביו השונים ועוד. למרכז שהקים ד"ר הראל ניתן לפנות באופן פרטי או דרך קופות החולים וחברות הביטוח אשר נמצאות עם המרכז בהסדר.

ד"ר אביקם הראל שותף לחיבורם של עשרות מאמרים בתחום רפואת העור והמין וכן לכתיבת פרקים שונים בספרי רפואת עור ורפואת ילדים ולמחקרים רבים בתחום רפואת עור ילדים. ד"ר הראל אחראי למאות אם לא אלפי סיפורי הצלחה במטופלים והוא היועץ הרפואי של אטופיק קומ. אנחנו ממליצים עליו בכל פה!

פרופסור דני בן אמיתי

פרופ' בן אמיתי הוא רופא עור בכיר, מומחה ברפואת ילדים ומנהל יחידת עור ילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים משנת 1996.

יחידת העור במרכז שניידר היא מהמובילות בתחום  רפואת העור בילדים בישראל, עם היקף פעילות הגדול בארץ. פרופ' בן אמיתי היה בין יוזמי ומייסדי החוג לרפואת עור ילדים בהסתדרות הרפואית ושימש ראש החוג מהקמתו ועד 2014. פרופ' בן אמיתי הוא מרצה בכיר בתחום רפואת עור ומין באוניברסיטת ת"א ומשמש ראש החוג באוניברסיטה. 

פרופ' דני בן אמתי מקדיש את מירב זמנו לטיפול במחלות עור בילדים, כולל מחלות עור דלקתיות, זיהומי עור, המנגיומות ונגעים ווסקולרים, מחלות שיער וציפורניים, שומות מולדות ונרכשות, מחלות עור תורשתיות. הוא מקבל חולים במסגרת מרפאתו הפרטית, ומוכר כיועץ של הביטוחים המושלמים של כל קופות החולים והביטוחים הרפואיים. 

פרופ'  בן אמתי חיבר פרקים בספרי רפואת ילדים ורפואת עור וכן עשרות מאמרים שפורסמו בעיתונות המקצועית לרפואת ילדים ועור – אנחנו ממליצים עליו בקרב לב.

אמיר קלי

אמיר קלי הוא  מומחה ברפואה משלימה עם ניסיון של מעל 25 שנה בטיפול במחלות עור של ילדים ומבוגרים. הוא משלב בטיפול במרפאתו, דיקור, נטילת אבקות של צמחי מרפא ומשחות על בסיס צמחי. מתוך נסיונו העשיר פיתח אמיר קלי שיטות עבודה יחודיות של רפואת עור אינטגרטיבית (משולבת) לטיפולים יעילים ובטוחים גם במיקרים קשים של אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה ועוד.

אמיר קלי בעל רישיון של משרד הבריאות בקליפורניה לרפואה סינית, ובעל רישיון האגוד הלאומית לאקופונקטורה של ארה"ב. ב- 1992 סיים תואר שני ברפואה סינית. הוא התמחה תקופות ארוכות  במחלקות עור בבתי חולים אוניברסיטאים בצ'נדאו ושנחאי. 

בתחום הטיפול בעור ברפואה סינית הוא זכה להכרה בינלאומית ומלמד את הנושא במוסדות אקדמיים בארץ, בארה"ב, באירופה ואף בסין. בין השאר ניהל אמיר קלי פרויקט מחקר ישראלי – קוריאני מטעם משרד המדען הראשי בנושא השימוש בצמחים לטיפול באטופיק דרמטיטיס.  הוא עוסק בשנים האחרונות בנוסף לעבודתו במרפאה, במחקר תמציות צמחים ובפיתוח של מוצרים על בסיס צמחי לבעיות עור.

אמיר קלי מקבל מטופלים במסגרת קליניקה פרטית ובמסגרת מרפאות רפואה משלימה של בתי החולים תל השומר ואיכילוב. אנחנו ממליצים עליו בחום. 

ד"ר יעקב משיח

ד"ר יעקב משיח הוא רופא בכיר המכהן כמנהל מרפאת עור ילדים בבית החולים ע"ש דנה דואר וכרופא בכיר במחלקת עור בבית חולים איכילוב במרכז הרפואי תל אביב. 

ד"ר משיח הוא בוגר אוניברסיטת ת"א והתמחה ברפואת עור במרכז הרפואי איכילוב בתל אביב והשתלם בתחום רפואת עור ילדים בבית החולים לילדים ע"ש נקר שבפריז.

ד"ר יעקוב משיח הוא חבר האיגוד הישראלי לרפואת עור ומין, החוג הישראלי לרפואת עור ילדים, האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה, החברה האירופאית לרפואת עור ילדים, והחברה הצרפתית לרפואת עור ילדים. הוא הקים את המרפאה לגילוי מוקדם של סרטן העור במרכז הרפואי תל אביב ואף מנהל אותה. 

ד"ר יעקוב משיח חיבר מאמרים רבים שפורסמו בעיתונים מיקצועיים מובילים ברפואת עור וילדים – ואנחנו ממליצים עליו בכל פה.

ד"ר שושי (שושנה) גרינברגר

ד"ר שושי גרינברגר היא רופאה בכירה במחלקת עור במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא בתל השומר ומנהלת את מרפאת העור בבית החולים לילדים ספרא בתל אביב.

ד"ר שושי גרינברגר התמחתה במחלקת עור בתל השומר והמשיכה את דרכה המקצועית והאקדמית באוניברסיטת הארוורד ובבית החולים לילדים בבוסטון, שם התמחתה ברפואת עור בילדים. מתחומי מומחיותה הטיפול באטופיק דרמטיטיס, זיהומי עור, כתמי לידה, נקודות חן,פסוריאזיס ועוד. 

ד"ר שושי גרינברגר משמשת כמרצה בכירה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א, מרכזת את הקורס לרפואת עור  במסגרת החוג לדרמטולוגיה באוניברסיטת ת"א ומרצה לרופאי קופות החוים במסגרת לימודי המשך. אנחנו ממליצים עליה בחום.

אנחנו כאן בשביל לעזור לכם. מלאו את הפרטים בטופס הירוק כאן משמאל למעלה ונחזור אליכם בהקדם לשיחת ייעוץ חינם!

שתפו פוסט:

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לכתבות נוספות:

גירודים בגוף עקב סרטן

גרד אצל חולי סרטן במשך טיפולי הסרטן, ייתכן ותבחינו בשינויים בעור. שינויים אלו תלויים בסוג הטיפול שאתם מקבלים ובמינון.  כמה מהשינויים הנפוצים במהלך טיפולי הקרנות

לקריאת הכתבה >

השאר/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם