טיפול באסטמה של העור אצל תינוקות

טיפול באסטמה של העור אצל תינוקות בגישה הוליסטית

יש לא מעט רופאים ומטפלים אלטרנטיביים המציעים עבור אסטמה של העור אצל תינוקות טיפול בגישה כזו או אחרת. כבודם במקומם מונח ואנו בהחלט תומכים בטיפולים הקונבנציונאליים והאלטרנטיביים, כל עוד הם מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים.

יחד עם זאת, חשוב לדעת שמחקרים שנערכו בתחום מראים שלמעשה אין גישה אחת שמביאה לתוצאות הטובות ביותר בתור טיפול באסטמה של העור אצל תינוקות. מה שכן גילו הוא שאת היעילות הכי גבוהה ניתן להשיג באמצעות בטיפול בסביבת החיים של התינוק, וכאן אנו נכנסים לתמונה עם טיפול משלים לטיפולים הקונבנציונאליים והאלטרנטיביים – בין אם נטורופתיה, הומאופתיה, רפואה סינית וכדומה.

מדוע טיפול בסביבת החיים כה חשוב?

כאשר תשאלו את הרופא או המרפא האלטרנטיבי שלכם על כך, יש סבירות טובה שגם הוא יאמר שחשוב לשלב את הטיפול שלו ביחד עם מניעה, וזאת על ידי לבוש מתאים וארגון סביבת הבית. יכול מאוד להיות שהוא יבהיר כי השילוב הזה מייצר תוצאות טובות ומהירות, מקטין את השימוש בתרופות המלוות בתופעות לוואי, מביא למצבי הפוכה ארוכים, מזרז את החלמת הגוף, וכמובן משפר בכך באופן מהותי את איכות החיים.

יש לזכור כי תינוקות, ילדים ומבוגרים הסובלים מאסטמה של העור הינם רגישים מאוד למגוון גדול של אלרגנים, חלקם מוכרים וחלקם לא מוכרים, וזאת לעיתים קרובות בלי סדר הגיוני וניתן לארגון. כך למשל, יש אלרגנים המצויים בפיח ועשן, בפריחות של צמחים, בלטקס, בעובד ואבק, בצבעים של בדים כמו בגדים ווילונות, במזונות מסוימים וצבעי מאכל, בנוזלי כביסה, חומרי ניקיון, מתכות שונות, תכשירי בישום וקוסמטיקה, וכן הלאה. מכאן ברור שלצד הטיפול בתסמינים והקלתם, יש חשיבות רבה לטיפול בסביבת החיים של התינוק, החל בעורו ובאופן המתרחב החוצה. אין זה משנה באיזו גישה רפואית בחרתם, הטיפול המקיף בסביבת החיים משפר את ההתמודדות עם התסמינים ומוכח כיעיל ביותר בטווח הארוך.

 

לשנות את הגישה

טיפול בסביבת החיים אינו בהכרח פשוט ומצריך התארגנות מחודשת מבחינה טכנית, ואף מבחינת אורחות החיים והחשיבה. מדובר במעבר לחשיבה הוליסטית על המחלה עם תיאום של שגרת היום וסביבת התינוק, החל בתכשירים כמו קרמים ועד למוצרים כמו סדינים, ציפות ובגדי חבישה. בדיוק לשם כך אנו עומדים לרשותכם עם המון ניסיון, ידע ורצון לעזור, במיזם החותר בכל עת להנגיש את המידע ואת המוצרים הרלוונטיים. אנו מלווים ומדריכים אתכם לכל אורך הדרך לשינוי ויצירת סביבת חיים הולמת לתינוק, המשפיעה באופן מהותי על איכות חייו ואיכות חייכם, ומייצרת קו הגנה נוסף עבור עור ילדכם.

למידע נוסף על אסטמה של העור תינוקות, טיפול בגישה הוליסטית ועל המוצרים שלנו, וגם לקביעת פגישת אבחון ולהתאמה של תהליך טיפולי אישי, הנכם מוזמנים לפנות אל אטופיק קום דרך האתר או בטלפון 04-6651333.

שתפו פוסט:

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

לכתבות נוספות:

גירודים בגוף עקב סרטן

גרד אצל חולי סרטן במשך טיפולי הסרטן, ייתכן ותבחינו בשינויים בעור. שינויים אלו תלויים בסוג הטיפול שאתם מקבלים ובמינון.  כמה מהשינויים הנפוצים במהלך טיפולי הקרנות

לקריאת הכתבה >

השאר/י פרטים ונחזור אליכם בהקדם